Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
luk napisał:
czytam te wasze wypociny i dochodzę do jednego wniosku. Polacy to taki podły naród, zazdrość i zawiść nic więcej. Kiedy dochodzi do wielkiej tragedii zaraz wypowiadają się sami eksperci (sami biegli od przyczyn wypadków) którzy g... wiedza. Przed komputerem to każdy jeden taki mądry, który jedno co potrafi to oskarżać i dobijać rodzinę która przeżyła tragedie. Pamiętajcie o jednym każdy możne przeżyć taką lub podobną przygodę (wcale nie po alkoholu) i wtedy rura mięknie. Nie bronie faceta bo odebrał życie 3 osobom w dodatku bliskim osobom jednocześnie odbierając pozostałym córkom ojca, które w tym momencie straciły wszystko co miały najcenniejsze. Na koniec dodam tylko ze nie jestem z otoczenia sprawcy i jak nie macie nic mądrego do napisania to milczcie i nie dokładajcie nerwów bliskim którzy czytające wasze wypociny.
od aga: popieram i zgadzam sie z twoja wypowiedzią.....stanie sie cos strasznego to wtedy kazdy madry i tylko krytykowac umie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
DOKLADNIE POPIERAM- KLAWISZ TO I ALKOHOLIK Z CZASEM-TAK PANOWIE -NIE OBWINAJCIE ZON ZE TO ICH WINA ZE PIJECIE -TO TA PRACA WAS NISZCZY-A TEN STANISLAW DURNY PAJAC -GNIJ W WIEZIENIU-TERAZ KOLEDZY NIECH MAJĄ CIE GDZIES W PRACY
oda aga: żałośni jestescie!!!!!!!! znałes ze wiesz jaki on byl po za pracą???ze tak piszesz-pewnie nie!wiec zamknąc ryje i nie wypisywac takich rzeczy!!!!powiedz ktora praca jest tak wspaniala?zeby kazdy wracajac do domu z radosci skakal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat napisał:
Brat kochany jawidzoo spotkał sie ze Stasiem wlasnie po drogiej stronie i chyba nie dostał paczuszki albo łagodniejszczego traktowania, albo ktoś bliski widzę że nie jestes za pan brat z prawem więc może lepiej się na te tematy nie wypowiadaj nie ukrywam że Staś jest winny tragedii popił i stało sie jak by nie miał kierowcy został by w domu z całą rodziną jesli chodzi o picie w rodzinie nikt nigdy nie uciekał z kłopotów do alkoholu Staś byl jest i bedzie moim przyjacielem mimo tego wydazenia ja nie mowie ze nie mozna tu dyskutować. Doskonale o tym wiem ale dyskutować należy mądrze zaraz napiszecie że żona była bita potem że poniżane dzieci nie miały co jesc i zebrały po ulicy cała rodzina od rana do nocy siedziała pod sklepem pijąc tanie wina a co potem ze to rodzina najebała kierowce bo miał za dużą rodzinę zeby ustabilizowac przyrost naturalny na swiecie a osobom które przyezyly wypadek dać dostatnie życie Rownież jestem przeciwnikiem prowadzenia w stanie nietrzezwym chodz musze sie przyznać że raz mi się to zdażyło bardzo tego żałuje wszyscy wybiegnijcie wstecz swoimi myslami i nie wątpie że znajdziecie osoby w swoim bliskim otoczeniu ktorym również taki incydent się zdarzył. Wśród was również. więc lepiej sami zastanowcie się nad tym wydażeniem ono ma być przestrogą dla was i dla innych. Nie warzne czy było to piwo czy litr wodki wina jest taka sama. Co do pracy w takich służbach nie ma wątpliwości że praca zmienia zresztą każda praca zmienia a to nie wina pracy lecz Ludzi takich jak pan jawidzoo on to by pewnie zajebal kazdego policjanta celnik klawisza czy też nawet ochroniaża. Człowiek zrozum gdyby nie było takich ludzi z pewnoscią Ty i polowa Twojej rodziny juz dawno wąchała by kwiatki od spodu. Co do porzebu termin nie jest ustalony jesl;i chcesz sie dowiedziec prosze pisz na adres gach222@o2.pl co do waszych innyc komentarzy brak słow szczeka opada nawet osobom ktore nie znaja sprawy ______________________ J-8,7 [background=rgb(247, 240, 223)]"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"[/background]
od aga: ja tez tym innym idiotom na forum pisze to samo-ale nie......oni madrzejsi i tylko krytykują a gówno wiedzą......wiecie,najbardziej to mi żal juz was,bo nic nie myslicie tylko piszecie aby pisac...... jest z calego serca za osoba ktora podpisala sie na forum jako "brat"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
oda aga: żałośni jestescie!!!!!!!! znałes ze wiesz jaki on byl po za pracą???ze tak piszesz-pewnie nie!wiec zamknąc ryje i nie wypisywac takich rzeczy!!!!powiedz ktora praca jest tak wspaniala?zeby kazdy wracajac do domu z radosci skakal....
AGA JESZCZE BYS SIE ZDZIWILA-I TO BARDZO-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijakiem nie jest to prawda-ale deb*** prawdziwy-ma prace taka jak ma -ktory sam pilnowal w kryminale zbirów to powinien wiedziec czym grozi jazda pod wplywem alkoholu-wsiadajac do auta zabierajac zone i dzieci to trzeba nie miec rozumu-sam powinien zginac za takie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
Zazdrosc?Zawisc?Kpisz sobie, czy ze znajomoscia znaczenia slow jestes ciut na bakier?Kto i komu czegos w tej sytuacji zazdrosci..?O co ktos mialby byc zawistny? Fakt-wypadek moze tak naprawde przytrafic sie kazdemu, ale wypadek po 2,5 wolta we krwi...sorry, ale komus kto choc troche mysli, raczej sie nie przytrafi nigdy. I to tyle tytulem odpowiedzi na twoj "recenzencki" post.
ty antydeb*** tyś się chyba jebnął w tytule powinienes sobie napisać aktywnydeb*** pasowałoby do twoich wypocin jak ulał !!!!! Powodzenia cwaniaku na drodze zebyś sam sie nie przejechał wtedy bedziesz inaczej szczekał !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie pisac ze znacie faceta, ze jest z******tym kumplem w pracy i sasiadem, ze pije czy nie pije. Zrobil najwieksza glupote w swoim zyciu prowadzac pod wpluwem alkocholu co ma tragiczne skutki o ktorych wiecie. I bedzie Mu to siedzialo w pamieci do konca zycia.Mam tylko nadzieje ze to potraktujecie jako przestroge dla kazdego z Was. Rodzinie skladam glebokie wyrazy wspulczucia, pamietajcie ze zycie toczy sie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ap napisał:
wszystko to domysly.. ale nie radzilabym oskarzac tej kobity. kto wie jak bylo naprawde. moze nie miala nic do powiedzenia... moze byla gnojona przez swojego faceta i za sprzeciw dostawala wp... fakt mundurowi to specyficzni ludzie.. takze nie wypisujcie bzdur nie szukajcie sensacji bo pozniej bedziecie sie wstydzic za swoje slowa
jak miała z nim 4 dzieci to widocznie był ideałem pod każdym względem, bo ja jak mam wrednego to mam jedno dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlę się za tą rodzinę,za mamę i dwie córeczki,które zginely.Dwa dni temu wyszlam z moim synkiem z oddzialu chirurgii DSK na ktorym leżą siostry,które przeżyły ten tragiczny wypadek.Aż łzy się cisną do oczu jaka tragedia je spotkała i w jakim są stanie.Żal mi tego taty,przez chwilę głupoty zniszczył życie swoje,dzieci i rodziny.SZkoda ,że nie można cofnąć czasu.Patrząc na takie tragedie docenia się to co się ma.WSPÓŁCZUJE CAŁEJ RODZINIE I MODLĘ SIĘ ZA NICH a R.i W. ŻYCZĘ DUŻO SILY I POWROTU DO ZDROWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O tym, że prowadził po pijanemu od kilku dni spekulowali internauci na forach. Taki informacje słyszeliśmy też od mieszkańców gdy byliśmy w niedzielę na miejscu wypadku." ja nie mogę. takich rzeczy się nie pisze w internecie a napewno nie w artykóle. to ten kto pisał ten artykół nie wie że ludzie wszystko mogą powiedzieć nie zgodnie z prawdą? bo ludzie go mogli nie znać i powiedzieli co im się spodobało.albo mogli samochód pomylić albo ludzi. a co to jeden taki samochód po naszych drogach jeżdzi co on miał. żal mi po prostu. a internauci piszą też co chcą nawet jak go nie znali. pytam się ma ktoś dowody na to ? że to napisaliście? to jest obraza tego kierowcy. nie wiecie a piszecie. jak mnie tam mogliście spotkać i jak ja mogłabym powiedziec coś innego też byście napisali nwet jakbyście nie mieli dowodów? ZAPAMIĘTAJCIE! jeśli się nie ma dowodów to się niczego nie pisze tak samo jak w sądzie nie ma dowodów oni nie mają podstaw cie oskarżyc. to taka moja uwaga na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agaa napisał:
Jestem dziewczyną klawisza -i powiem tak-od kad zaczął pracowac w wiezieniu stal sie nerwowy i pije coraz więcej-kolega takze jest pracownikiem wiezienia traktuje swoją zone jak smiecia -jest mily owszem ale .... no wlasnie-ludzie co z wami sie dzieje po tej pracy kazdy z was zmienia sie-i pan Stanislaw jak traktowal zone? ona sama tylko wie-zabrala do nieba tajemnice-dam sobie reke uciąc ze byla ponizana
skąd wiesz że on taki był? że twój chłopak tak się zachowuje to nie nzaczy że on tak musiał! nie masz racji! to nie jest żaden damski bokser ani pijak ani żaden innt. on szanował kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... darujcie sobie, bo nawet nie chce sie tego czytac nikt z was nie wie jak bylo na prawde... Nikt ich nie znał nie wie jacy byli i co tak na prawde sie stalo, i żadnego człowieka nie sądzi sie po jednym czynie ale po calości. nikt z was nie wie nawet co sie dzialo tego dnia... Wiec przestańcie napieprzac na niego i całą rodzina skoro nie macie o tym bladego pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... darujcie sobie, bo nawet nie chce sie tego czytac nikt z was nie wie jak bylo na prawde... Nikt ich nie znał nie wie jacy byli i co tak na prawde sie stalo, i żadnego człowieka nie sądzi sie po jednym czynie ale po calości. nikt z was nie wie nawet co sie dzialo tego dnia... Wiec przestańcie napieprzac na niego i całą rodzina skoro nie macie o tym bladego pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tempa dziewucho aż żal czytac co piszesz.Co nas interesuje jak żyli razem,w każdej rodzinie są problemy.A ty że masz chlopaka klawisza,chama to kopnij go w d*** i nie oceniaj ludzi,bo to co się stało jest przestrogą, żeby nie siadać za kierownicą po imprezie.Napewno zdarzyło ci się i to wielu nie raz,że jechałaś z pijanym.Pomodl się za zmarłych,za STAŚKA ,który przeżywa największą tragedę.Stracił żone i dwoje dzieci przez chwilę głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agaa napisał:
Jestem dziewczyną klawisza -i powiem tak-od kad zaczął pracowac w wiezieniu stal sie nerwowy i pije coraz więcej-kolega takze jest pracownikiem wiezienia traktuje swoją zone jak smiecia -jest mily owszem ale .... no wlasnie-ludzie co z wami sie dzieje po tej pracy kazdy z was zmienia sie-i pan Stanislaw jak traktowal zone? ona sama tylko wie-zabrala do nieba tajemnice-dam sobie reke uciąc ze byla ponizana
chyba nie, bo jak miała z nim 4 dzieci to chyba byl super mąż, bo ja jak mam niezbyt ciekawego faceta to mam jedno dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba nie, bo jak miała z nim 4 dzieci to chyba byl super mąż, bo ja jak mam niezbyt ciekawego faceta to mam jedno dziecko
nie tylko był super mężem. on był wzorowym mężem jak i ojcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia zrobione zaraz po wypadku [+18] : http://viio.net/tragicznyWypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyniu napisał:
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zjezdzaj z tego forum i zabierz reklame....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...